Multilingvální marketing pro cestovní ruch & vydavatelský tým Tourism Review

Tourism Review tým Tourism Review tým

Tourim Review je novinkový portál, který má za cíl poskytovat informace v mnoha jazycích. Poskytuje informace hlavně o cestování a turismu. Náš mnohojazyčný tým denně informuje tisíce lidí o nejnovějších trendech v oblasti turismu.

Tourism Review začal jakožto online novinová služba, která měla za cíl poskytovat informace ohledně cestovního ruchu. Dnes již Tourism Review reprezentuje široká škála národních edicí v mnohých jazycích a mnohých zemích. Náš tým profesionálů vám také poskytuje unikátní škálu marketingových nástrojů, mezi které patří i například:

Naším hlavním cílem je zvýšit hodnotu turismu tak, že vám, uživatelům, budeme poskytovat ty nejčerstvější články a zprávy. Také vám budeme poskytovat inspirační marketingové kampaně. Poskytujeme velké množství zábavných a vzdělávacích služeb, nabídek a tipů, které vzdělávají naše uživatele. Poskytujeme informace o destinacích, soutěžích, nabídkách a také detaily o národních turistických sektorech.

Radíme vám, abyste se přihlásili k odběru publikací, které vás zajímají ve vámi zvoleném jazyce. Tímto krokem zajistíte, že se k vám dostanou ty nejčerstvější informace ohledně globálního trhu v oblasti turismu. Čtenáři Tourism Review by nám mohli pomoci tím, že nám zašlou zpětnou vazbu ve formě kontaktního formuláře. Všechny vaše tipy a návrhy si u nás najdou místo.