Nejlepší z nejlepších ve světovém cestovním ruchu

DESET NEJLEPŠÍCH VÁNOČNÍCH TRHŮ V EVROPĚ

Adventní čas se blíží a v souvislosti s tím již mnoho cestovatelů začíná plánovat cestu na ty nejzajímavější vánoční trhy napříč Evropou. Zatímco Německo a Francie nabízí nejstarší veletrhy, jiné země hostí širokou variaci dalších skvělých atrakcí. Prozkoumejte nejlepší evropské vánoční trhy prezentovány serverem Tourism-Review.cz

TOP 5 STADIONŮ S NEJVYŠŠÍ PRŮMĚRNOU NÁVŠTĚVNOSTÍ V EVROPĚ

Fotbalové kluby v dnešní době ve velké míře spoléhají na své fanoušky a mají k tomu své důvody. Fanoušci jsou lidé, kteří udržují kluby v chodu tím, že nakupují zboží, sledují zápasy svých týmů v televizi a chodí na stadiony. Tourism-review.com vám přináší přehled stadionů a klubů s nejvyšší průměrnou návštěvností v Evropě za sezónu 2014/15.

TOP 5 NEJSTARŠÍCH RESTAURACÍ V EVROPĚ

Cestovatele budou vždy potřebovat kvalitní restaurace, které poskytují chutné jídlo a unikátní zážitky. Tourism-Review.com vám přináší pět nejstarších restaurací. Prozkoumejte kulturu, historii a místní životní styl na těchto pozoruhodných místech.

TOP 10 NEJLEVNĚJŠÍCH HLAVNÍCH MĚST V EVROPĚ

Když přemýšlíte o cestování po Evropě, jedna z věcí, které vám napadne, je cena. Objevte cenově nejpřijatelnější evropské hlavní města vzhledem k cenám ubytování, transportace, jídla a pití, turistických atrakcí a zábavy. Tourism-review.com vám je přináší seřazené od nejdražších po nejlevnější.

7 NEJLEPŠÍCH DESTINACÍ HEDVÁBNÉ STEZKY V ČÍNĚ

Chystá se první výroční China Xi'an Silk Road International Tourism Expo a v roce 2014 bude více očí soustředěno na tuto historickou stezku, budou o ni jevit zájem jak obchodníci, tak turistické agentury a všichni cestovatelé se budou zamýšlet nad kulturním významem a potenciálem této oblasti. Hedvábná stezka byla živá cesta skrz Čínu od roku 138 př. n. l. a pozdější vývoj Římského impéria v roce 55 př. n. l. zajistil, že se stala živým kanálem nejen pro Čínu, ale pro celou Asii a dále

DESET NEJLEPŠÍCH JEDINEČNÝCH EVROPSKÝCH HRADŮ CO NAVŠÍVIT

Pokud se vidíte jako rostoucího historika, umělce hledajícího inspiraci, nebo pouze jako horlivého turistu dychtícího po vzdělání, asi by stálo za to, abyste příště co pojedete do Evropy přidali na svůj cestovatelský itinerář i nějaký místní hrad. Vidět ikonický kostel na vlastní oči místo jen na fotografiích může pomoct přivést místní a národní historii k životu a zvýraznit jedinečnou kvalitu stavby.

TOP 5 CESTOVATELSKÝCH TECHNOLOGICKÝCH TRENDŮ

Technologický pokrok nepochybně překročil všechna lidská očekávání a navíc udělal věci jednoduché a rychlé. Dnes je všechno online a cestovní průmysl není výjimkou. Můžete si zarezervovat vaše letenky, najít hotel a naplánovat celý výlet pouhým kliknutím. Toto by nebylo možné pár dekád zpět. Tourism-Review.com ve spolupráci s Londýnským Centaur Exibitions, organizátor vysoce specializované výstavy a konference Travel Technology Europe (TTE 2014), představují nejžhavější cestovatelské technologické trendy.

TOP 5 DECHBEROUCÍCH POHLEDŮ ZE SOUKROMÉHO LETADLA

Některé z nejkrásnějších pohledů na světě nemohou být viděny ze země, ale můžete si je užít ze soukromého letadla! Proto může být nápad půjčení si soukromého letadla zábavnou možností jak si vychutnat luxus a výhled pro sebe. Taková soukromá letadla jsou také velmi flexibilní a můžete si tak vybrat přesně co a kdy chce zákazník vidět. Toto je jedinečná možnost, kterou si mohou užít jen vybraní. Některé z nejkrásnějších výhledů jsou zde pro vás na seznamu. Tourism Review spolu s Chapman Freebornem, specialistou na charterové lety, nabízejí některé nejlepší nezapomenutelné pohledy ze soukromého tryskáče.

TOP10 NEJVÍCE UTRÁCEJÍCÍCH ZEMÍ V MEZINÁRODNÍM TURISMU

Turistický trh se v posledním desetiletí zásadně mění. Čína, Rusko a další formující se trhy skočily na první místa, týkající se utrácení peněz za turismus. Výdaje Číny na zahraniční cestování dosáhly 102 miliard dolarů za rok. Nicméně tradiční turistické trhy také zaznamenaly v roce 2012 růst. Tourism-Review.com ve spolupráci s IE Business School, poskytovatelem komplexního +Tourism Management Program, představili země, které nejvíce utrácejí za turismus.

DESET NENAVŠTĚVOVANĚJŠÍCH PAMÁTEK

Některé památky jsou velké, některé jsou malé – nehledě na velikost některé památky jsou velké svým významem v historii místních. Objevte nejnavštěvovanější památky po celém světě. Přináší vám Tourism-Review.com

.TR Reklamaico
feedback