Online public relations a komunikace pro cestovní ruch

PR a komunikace pro cestovní ruch PR a komunikace pro cestovní ruch

Online public relations a komunikace nebo dokonce e-komunikace – všechny tyto pojmy představují různé strategie public relations v internetovém prostoru. Pracovníci Tourism Review vám pomohou dosáhnout vašich propagačních cílů skrze efektivní šíření a distribuci komerčních a jiných sdělení mezi odborníky cestovního ruchu.

Pomocí šíření komerčních zpráv můžete dosáhnout vyššího prodeje, zlepšení povědomí o nabízených službách nebo obecně propagace turistické destinace nebo firmy. Mezinárodní tým marketingových odborníků TR nabízí širokou škálu propagačních nástrojů a strategií virálního marketingu, pomocí nichž zajistí, že vaše sdělení se dostane k cílovému publiku pracovníků v cestovním ruchu v globálním měřítku.

Kvalitní distribuce informací a zpráv na trhu cestovního ruchu je složitý a dlouhodobý úkol, který TR pracovníci uskutečňují pomocí intenzivních propagačních kampaní. Díky zpravodajským kanálům jako je týdenní newsletter nebo měsíčně vydávaný turistický e-časopis můžete svou firmu nebo destinaci efektivně zviditelnit, což se odrazí i na návštěvnosti vašich webových stránek. K portfoliu našich služeb ale patří i různé postupy virálního marketingu jako je distribuce a tvorba vícejazyčných článků, propagace skrze blogy a sociální sítě. Všechny tyto služby vám zajistí široký dosah na trhu cestovního ruchu nejen doma ale především v zahraničí.

Pro firmy a organizace, které se rozhodly pro expanzi a chtějí oslovit zahraniční klientelu, TR nabízí jedinečný mezinárodní projekt – Tourism Review Digital Network (TRDN). Skrze tuto síť několika serverů TR v angličtině, němčině, ruštině či polštině, můžete uveřejňovat a dále šířit své materiály a komerční sdělení i na regionální úrovni na specifických trzích. Vaše společnost tak může vyjít z lokálního stínu a stát se skutečně nadnárodně vnímanou firmou.

Objevte Tourism Review Digital Network (TRDN) – snadný přístup k vícejazyčnému marketingu na internetu v odvětví cestovního ruchu!

Objevte nové možnosti mezinárodní propagace pro efektivní marketing webových stránek v oblasti cestovního ruchu (TR Media Kit).

Napište nám a informujte se, jak může profesionální tým Tourism Review podpořit vaši marketingovou strategii a komunikaci na poli cestovního ruchu!