Udělejte si reklamu na stránkách a portálech Tourism Review

Od roku 2006 poskytuje Tourism Review výjimečné příležitosti k odhalení turistických služeb v mnoha jazycích s cílem oslovit potenciální zákazníky v cestovním a pohostinském průmyslu po celém světě. Naše online publikace poskytují čtenářům aktuální informace o inspiracích, trendech a exkluzivních myšlenkách na cestovním trhu, jakož i o aktualitách ze světa cestovního ruchu. Nejúčinnější reklamní strategie jsou založeny na kombinaci různých marketingových strategií s velkým synergickým efektem pro dosažení maximálního výsledku propagace. Projděte si možnosti reklamy na naších stránkách v rámci přípravy vaší další úspěšné online marketingové kampaně.

Sazby pro online reklamy (paušální měsíční cena)

Typ reklamy Velikost (pixely) Cena: .com (EUR) Cena: zahr. verze* (EUR) Ukázka
Leader Board 728x90 1460 390 ZOBRAZIT
Mid Rectangle 300x250 1260 330 ZOBRAZIT
3:1 Rectangle 300x100 480 120 ZOBRAZIT

*Náklady na zahraniční verzi předpokládají poplatek za umístění banneru pro kteroukoli zahraniční verzi Tourism Review: tourism-review.es, .fr, .it, .de, .cn, .ru, .pl, .cz, .net, .tv

Týdenní sazby reklamních bannerů pro informační bulletiny (paušálně za jednu distribuci)

Typ reklamy Velikost (pixely) Cena: (EUR) Ukázka
Custom Top 600x240 490 ZOBRAZIT
Custom Middle 600x240 370 ZOBRAZIT

 

Možnost obsahové marketingu a sponzorství

V síti webů a portálů Tourism Review jsou k dispozici různé možnosti publikování obsahu a nativní reklamy. Prosím prozkoumejte tady, jak by mnohojazyčná reklama pozvedla výkon vašich turistických či hotelových služeb/destinací.

Napište nam