O zpravodajské činnosti Tourism Review

Tourism Review tým

Tourism Review není jen dalším cestovatelským a ubytovacím zpravodajským portálem. Našim čtenářům a odběratelům poskytujeme ty nejnovější informace zaměřené na cestování a cestovní ruch z celého světa. Využíváme služeb několika kvalitních zpravodajských agentur, ale spolupracujeme také s týmem odborných autorů a redaktorů.

Jak to všechno začalo

Začali jsme jako online zpravodajský a informační portál zaměřený na cestovní ruch. Nicméně naše odhodlání nemělo hranic. Dnes společnost Tourism Review Media nabízí a představuje řadu vydání v mnoha jazycích a zemích. Odborníci z Tourism Review nabízí různorodou směs turistických marketingových nástrojů a technik kromě již zmíněného širokého spektra zpráv z oblasti cestovního ruchu.

Pracujeme ve spolupráci s odborníky:

Hlavním cílem Tourism Review je posílení a zdůraznění významu cestovního ruchu. Právě proto spolupracujeme s mnoha firmami a odborníky z odvětví cestovního ruchu. Naše čtenáře seznamujeme s nejaktuálnějšími událostmi. Zároveň nabízím různé marketingové mechanismy a kampaně podporované kvalitním výzkumem a analýzou uživatelů. Vedle toho náš redakční plán obsahuje nejen aktuální zprávy a informace o destinacích, ale poskytujeme i různé užitečné, inspirativní a zábavné služby a tipy pro naše odběratele a cestovatele po celém světě.

Mnohojazyčnost:

Náš redakční a marketingový tým je součástí Tourism Review Media – přední vícejazyčné platformy. Proto klademe důraz na poskytování informací i propagačních služeb v několika jazycích najednou. Naše publikace jsou v současně době k dispozici v deseti jazycích, včetně angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, čínštiny a dalších. Stále se ale rozšiřujeme a v budoucnu plánujeme pokrýt i další cestovní trhy.

Naše služby ve zkratce:

Mezi naše multidimenzionální nabídky a nástroje patří online reklama v oblasti cestovního ruchu ve formě bannerů, adresářů, distribuce vícejazyčných tiskových zpráv, publikování a distribuce reklamních obsahů a marketingu vyhledávačů pro turistické organizace. Také poskytujeme řadu služeb v podobě komplexních dlouhodobých vícejazyčných kampaní, včetně obsahového marketingu, video marketingu, grafické reklamy a mnoha dalších. Pokud máte zájem o propagaci skrze naše služby, kontaktujte nás.

Napište nam