CeSYS vybavil 240 cestovních kanceláří novou technologií

Andrew J. Wein - Apr 21, 2011
0

Konsolidátor dat cestovních kanceláří CeSYS zahájil spolupráci s cestovním portálem TIXIK.com. Uživatelé CeSYSu tak budou moci nabídnout svým klientům ke koupi zájezdu také možnost on-line tvorby výletů v jejich cílové destinaci nebo získání dalších informací o širším okolí lokality, kde zamýšlejí strávit svojí dovolenou.

"Navázání spolupráce s TIXIKem perfektně zapadá do naší koncepce tvorby kvalitního informačního servisu pro koncové uživatele CeSYSu – klienty cestovních agentur. TIXIKU pak přinese možnost doplnit jeho portál o nabídky cestovních kanceláří," říká Jan Duffek ze společnosti Darkmay s.r.o, provozovatel CESYS.

Dodal, že spolupráce bude rozšířena také na slovenský a maďarský trh, kde systém CeSYS využívá řada cestovních kanceláří a agentur.

TIXIK.com získá recipročně možnost vkládání agregovaných zájezdů od většiny českých cestovních kanceláří k řadě lokalit na svůj portál, čímž doplní informační portfolio nabízených služeb cestovatelům.

CeSYS je agregátorem dat cestovních kanceláří, a to nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Maďarsku. V ČR agreguje CeSYS data produktů 240 cestovních kanceláří a nabízí téměř 1.920 tisíc zájezdů do celého světa. CeSYS využívá k proviznímu prodeji přes 300 provizních prodejců.

Tixik.com je cestovní platforma s globálním dosahem. Shromažďuje informace o turistických zajímavostech a cestovních službách z 236 zemí a teritorií celého světa. Informace poskytuje i prostřednictvím tisíců partnerských webů a měsíčně se tak dostanou ke 3 milionům čtenářů ve 30 jazycích.

Související články

Komentáře

Přidat komentář