6 nejlepších levných autobusových dopravců v Americe

Daniel A. Tanner - May 7, 2012
0

V Americe je řada autobusových dopravců a všichni vás spolehlivě dopraví do cíle. Někteří z nich mají vlastní reklamní kampaně, bizarní reklamy, kterými se snaží získat zákazníky. Ale nehledě na reklamy, kteří dopravci jsou nejlepší? Když má člověk dlouhé hodiny prosedět v autobuse, chce mít jistotu, že se mu dostane kvalitních služeb.

MEGABUS

Megabus je z těchto šesti společností ta největší a chlubí se tím, že vede linky do více než padesáti velkých měst Ameriky, takže autobusem se dostanete do těch nejdůležitějších destinací. Megabus nabízí kromě bezpečné dopravy také mobilní internet zdarma. K dispozici je také toaleta, a to i pro pasažéry s postižením. Všichni cestující mohou být klidní a svěřit vše profesionálním řidičům.

Megabus má jen málo nevýhod. Jednou z nich je ale malý prostor pro nohy, což může být občas nepohodlné.

BOLTBUS

Jednou z největších výhod Boltubusu je cena 1 dolar za jízdenku. Nikde v okolí nenajdete tak levnou dopravu. Síla Boltbusu je v detailech, prostor pro nohy, bezdrátový internet zdarma, zásuvky a možnost rezervace sedadel z něj dělají vítěze. Jediné, co není ideální, je hygiena. Ne každý autobus zrovna voní a některé zákazníky to může odradit. Na druhou stranu poskytuje za své ceny nadstandardní služby.

LUX BUS AMERICA

Město hříchu na dosah ruky. To je Lux Bus, který nabízí cesty dálkovým autobusem do Las Vegas za 50 dolarů. Místa tu budete mít hodně, ale jízdu si užijete hlavně jako předehru k hýření v Las Vegas. Na cestě si můžete dát občerstvení a nápoje zdarma. Autobusy mají kožené sedačky pro maximální pohodlí na celé cestě z Los Angeles. A pokud si rezervujete lístek, určitě oceníte možnost nechat si zastavit přímo u hotelu.

VAMOOSE

Prioritou velmi solventní společnosti Vamoose je bezpečnost. Nabízí exkluzivní a velmi komfortní služby. Vamoose je americký autobusový dopravce, který nabízí veškerý možný luxus: toalety, výborný signál pro připojení k internetu a vstřícné řidiče. Vamoose operuje ve Washingtonu a politici a státníci si rádi připlatí za pohodlí, třeba za více prostoru pro nohy.

TRIPPER BUS

Tripper Bus je naprosto typický americký dopravce. Na prvním místě stojí vždy zákazník. Váží si stálých zákazníků a snaží se, aby pasažéři vždy odcházeli spokojení. Tripper Bus také operuje ve Washingtonu a jeho devízou je bezpečnost. Nabízí více prostoru pro nohy, vynikající signál Wi-Fi, dobře udržované toalety, elektrické zásuvky a jezdí načas. Úplně nejlepší na Tripper Busu ale je, že stálé zákazníky odměňuje jízdami zdarma! Za každých 8 jízd připadá jedna jízdenka zdarma – takto si Tripper Bus váží stálých zákazníků!

REDCOACH

Redcoach poznáte na první pohled podle luxusu. Jezdí na krásných sluncem zalitých floridských plážích. Sedačky si můžete sklopit až o 140° a prostoru pro nohy budete mít požehnaně. Kožené sedačky s opěrkami pro nohy, filmy a perfektní bezpečnostní systém vám zaručí pohodlnou jízdu. Redcoach je synonymem komfortu za dobrou cenu.

Související články

Komentáře

Přidat komentář