VÝHODY A NEVYÝHODY DOVOLENÉ ALL INCLUSIVE

Joe McClain - Mar 31, 2012
0

Dovolené all inclusive jsou velmi oblíbené. Kromě řady výhod mají ale i své mouchy.

Plánování dovolené není vždycky jednoduché, zvlášť proto, že to často znamená značné výdaje. Člověk si musí spočítat, kolik může utratit, aby měl z čeho žít, až se z dovolené vrátí. Nikdo by se přece nechtěl vrátit z dovolené a zjistit, že je zavalen účty, které není schopen zaplatit.

Díky dovoleným all inclusive si už nemusíte dělat starost s hlídáním financí. Za všechno zaplatíte předem, včetně dopravy, ubytování a jídla. Můžete si proto v klidu užít dovolenou a nestarat se o výdaje, protože nikdy neutratíte víc, než můžete.

Právě díky tomuto pohodlí jsou dovolené all inclusive čím dál oblíbenější. Na první pohled je to opravdu dokonalá nabídka. Přesto má dovolená all inclusive taky svoje mouchy.

Levné dovolené all inclusive i ty dražší mají různé výhody. Tou největší bývá jejich pohodlnost. Stačí, když předem zaplatíte a vaší jedinou další starostí je, jak si nejlépe odpočinout.

Jelikož zahrnuje všechny výdaje, je také ideální pro rodiny a cestovatele se specifickým rozpočtem. Tito cestovatelé mají přesně daný svůj rozpočet na dovolenou a nechtějí ho překročit. Díky dovolené all inclusive vědí přesně, kolik si můžou dovolit utratit za suvenýry a povyražení mimo hotel. Některé dovolené all inclusive navíc nabízejí i výlety nebo rekreaci v hotelu, takže dovolená pak opravdu stojí za to.

Jenže i dovolené all inclusive mají své mouchy. V ceně je zahrnuto hned několik služeb, ale pár opravdu důležitých věcí často chybí. Například že se platí za hlídání dětí a za internet, zjistí hosté často až na místě.

Hosté jsou také vázáni na zaplacený hotel, takže často nechtějí utrácet za výlety a dovolenou si ani moc neužijí. Tohle pravidlo platí hlavně pro střediska, která leží dál od turistických atrakcí.

Jestli si chcete všechny výhody dovolené all inclusive opravdu užít, pečlivě zvažte všechny možnosti, které vám nabízí. Je důležité si srovnat, co čekat od samotné destinace. Která jídla a nápoje a které služby jsou v ceně. Jedině tak si ušetříte zklamání z toho, že by dovolená nemusela zahrnovat vše, co jste chtěli.

Také se vyplatí zjistit si ceny ostatních hotelů v okolí. Pak si můžete ověřit, jak moc se vám all inclusive opravdu vyplatí. Když se dobře naplánuje, nabízí dovolená all inclusive opravdu skvělé možnosti.

Související články

Komentáře

Přidat komentář