DIGITAL TOURISM BUSINESS – DOZVĚĎTE SE VÍCE O DIGITÁLNÍM CESTOVATELI

Tourism Review News Desk - Mar 30, 2015
0

O Programu

Za poslední desetiletí bylo odvětví turistiky zásadně přepracováno pro sociální média, mobily a obchodování s elektronikou.

Úspěch v tomto digitálním systému požaduje, aby obchodník rozuměl této nové dynamice a základní technologii, která mění obchod tím, že výrazně mění způsob komunikace mezi lidmi, jejich kreativitu, spolupráci, způsob sdílení informací a taky to, jak nakupují a obchodují.

The Digital Tourism Business aklimatizuje studenty do digitálního cestovního kraje 2014 díky působení dynamických případových studií, myšlence vedení, také díky praktické zkušenosti obchodování s digitálním cestováním, technikami, pomůckami,  programy, KPI, které vedou digitální cestovní revoluci, dále pomáhá obchodnímu manažerovi poznat a chopit se současných i budoucích příležitostí, kterých může dosáhnout, osvojit si je a učit se od zákazníků. Program bude veřejně přednášen po 4 dny odbornými profesory a hostujícími přednášejícími tohoto průmyslu, a bude zahrnovat praktické workshopy, inovativní část a síťové akce s nejlepšími výkonnými pracovníky v turistickém průmyslu ve Španělsku.

Cíle programu

  • Pochopit “digitálního turistu” a jak efektivně obchodovat a zároveň vyvíjet nové obchodní strategie.
  • Pochopit hlavní digitální techniky (placené média, mobil, sociální média, obsah, poslech ...) a “nejlepší postupy” v turistické oblasti.
  • Pochopit ovládání digitálního strategického plánu a poznat příležitosti v turistické společnosti.
  • Definovat digitální turistickou obchodní scorecard, reálné cíle a předpokládané výsledky; a taky upřednostnit KPI strategii.

 Kurz je navržen pro

  • Marketingové a obchodní vývojové vedoucí v turistické oblasti, aby si rozšířili obzory, převzali světové perspektivy, a/anebo prozkoumali nové oblasti či technologie v oboru
  • Pro veřejné činitele v turistické oblasti, aby viděli turistické “ovzduší” v nejpokročilejších krajinách a aby poznali nejefektivnější strategie
  • Podnikatele v turistickém průmyslu

 

Kdy: Pragram bude 14-17 května 2015

Kde: V našem kampusu v Madridu, Španělsko

Cena: 4800€

 

Reference:

Natalia Bayona – Manažerka volnočasové turistiky v ProColombia

Program Digital Tourism Business na IE mi pomohla vyvinout strategii na zlepšení tursitiky v Colombii, a to díky studování nejlepších praktik v oblasti, použití rozsáhlých údajů, spotřebitelských vzorů na mobilních telefonech, a tak dále. Není pochyby, že práce fakulty, společně s možností měření návratu investice na digitálním trhu, mě vyzbrojila více hodnotnými nástroji pro lepší definici digitální strategie tour operátorům a cestovním agenturám, které procují s ProColombia na denní bázi. Během týdne, který jsem strávil v Madridu u IE, jsem se do univerzity zamiloval, hlavně do jejího přístupu k inovaci a kreativitě. Toto mi pomohlo s rozhodnutím dodělat si zde o pět měsíců později MBA.

Kevin Sigliano - Programový ředitel byznysu Digital Tourism a Partner Territorio Creativo

"Nový cestovatel se čím dál tím více přiklání k digitalizaci jeho cestovní zkušenosti. Více než 50% uživatelů internetu je inspirováno tím, že se dívá na fotky či komentáře online. Placené mediální kampaně pro cestovní společnosti s tím nejlepším podílem konverze.  Dále sleduje přes 70% digitálních cestovatelů videa a názory před tím, než učiní své finální rozhodnutí. Tyto trendy, kromě jiného znamenají, že cestovní byznysy, zaměřené na strategie ohledně zákazníka, mají skvělou příležitost pochopit, budovat, spravovat a prodávat efektivněji nově připojenému uživateli.

Ti, kteří se zajímají o turistický sektou budou jistě z nového Digital Tourism kurzu od IE nadšeni. Expertíza profesionálů z oboru průmyslu, digitálních expertů a vize SEGITTUR byli kláčem k vytvoření tohoto kurzu. Přinese přesný mix mezi inovací, praktickým využitím, analytiko a metodologií. Tento kurz se zaměřuje na akademickou zkušenost, kde učení se a networking hrají velkou roli. Španělsko je skvělým hostem pro tento druh programu, jelikož je i domovem UNWTO, FITUR a dalších vysokých hráčů v turistickém sektoru."

 

Pro více informací kontaktujte:

Karolina Cintrón              
International Programs Manager
IE Business School – Executive Education
karolina.cintron@ie.edu
Direct tel.: +34 91 568 96 69
Main tel.: +34 91 568 96 00

Související články

Komentáře

Přidat komentář