Famtrip pro polské tour operátory

Anna Luebke - Sep 30, 2011
0

Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci se zahraničním zastoupením CzechTourismu v Polsku a s North Bohemia Convention Bureau připravila čtyřdenní famtrip pro polské tour operátory, kteří se orientují zejména na kongresovou a incentivní turistiku.

Famtrip probíhal ve dnech 26. – 29. září, přičemž první dva dny byl pro účastníky připraven program v Libereckém kraji. Pardubickou část svého pobytu zahájili polští touroperátoři v Golf & Spa resortu Kunětická Hora, kde si z golfových elektrovozíků prohlédli hřiště a následně už po svých hotel včetně konferenčních prostor. Na účastníky famtripu totiž čekala nejenom prohlídka několika hotelů v kraji (jmenujme např. hotel Bohemia Chrudim, Kongres hotel Jezerka na Seči či hotel Aplaus Litomyšl), ale také adrenalinový zážitek v podobě jízdy v BVP (bojové vozidlo pěchoty) nebo lanového parku v areálu Tank Power v Přelouči, či relax a odpočinek v Léčebných Lázních Bohdaneč.

„Snažili jsme se pro účastníky famtripu připravit opravdu bohatý program, který by jim ukázal pardubický kraj, jako vhodnou destinaci pro konání MICE akcí. Věřím, že v tomto směru máme opravdu co nabídnout“, doplňuje JUDr. Miroslav Stejskal, radní Pardubického kraje zodpovědný za cestovní ruch a zároveň dodává: „Je to velká příležitost pro kongresová zařízení v Pardubickém kraji, jak se svojí nabídkou oslovit zahraniční klientelu. O tom, že program je lákavý, svědčí i fakt, že se nám přihlásilo 18 cestovních kanceláří, které na famtrip vyslaly své zástupce. Kongresová a incentivní turistika tvoří a v budoucnu bude zcela jistě tvořit silný zdroj příjmů v oblasti cestovního ruchu, proto neponecháme nic náhodě a budeme se snažit podporovat tuto oblast, jak jen to bude možné.“

Související články

Komentáře

Přidat komentář