TURISTICKÝ PRŮMYSL JE NA VZESTUPU

Anna Luebke - Jul 23, 2013
0

Od aerolinek a hotelů po pěti hvězdičkové restaurace a muzea, růst turismu pozitivně dopadá na všechny sektory podnikání. A poznání tohoto jedinečného průmyslu, kde změny v jedné oblasti přímo ovlivňují další, vás posune o krok dále před konkurencí.

Studium turismu se hodí do dalších průmyslů jako je marketing, management, finance a další. Zapsáním se do speciálního programu IE Business School +Tourism Management, se budete moci naučit pravidla hry a ponořit se do dynamického sektoru, který má vysoký technologický potenciál, globální perspektivu a mnoho obchodních možností, které stále rostou.

Připojte se k stávajícím studentům MBA, vracející se bývalý žáci IE a MBA z prestižních obchodních škol (akreditovaných AMBA,AACSB nebo EQUIS) a objevte možnosti a způsoby, které potřebujete k úspěchu v cestovním a turistickém průmyslu.

Specializovaný modul IE Business School: +Tourism Management

Letmé shrnutí

• Forma: Smíchaná (kombinující hodiny z očí do očí v Singapuru a Madridu s interaktivními online hodinami)

• Jazyk: Angličtina

• Trvání: 6 měsíců

• Profil studenta: vedoucí a profesionálové

• Příjem: Září 2013

Kurzy oboru:

Hospitality Management, Transportation & Mobility, Destination & Leisure Management, Distribution Systems, Service Management, Entrepreneurship, e-Commerce & Social Media, The Restaurant sector: F&B, Real Estate, Yield & Revenue Management, Sustainable Tourism.

Související články

Komentáře

Přidat komentář