Prázdninové pobyty v českých lázních

Tourism Review News Desk - Jun 16, 2010
0

Hledáte zajímavý tip pro dovolenou v ČR? Vyzkoušejte prázdninové pobyty v některém z lázeňských míst v České republice.

 

Česká republika nabízí možnost relaxace ve více než 30 lázeňských místech, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Ať už si pro svou dovolenou vyberete Mariánské lázně, lázně Karlovy Vary, lázně Třeboň nebo třeba Luhačovice, určitě nebudete zklamáni.

Pobyty v lázních jsou ideální nejenom pro ty, kteří si chtějí odpočinout a zapomenout na každodenní starosti, ale také pro milovníky aktivní dovolené. Dovolená v lázních se dá výborně spojit s aktivním odpočinkem ať už je to jízda na kole, plavání, pěší výlety do přírody, procházky nebo rozmanité výlety do okolí lázní. Ideálním místem pro aktivní dovolenou jsou lázně Třeboň nebo lázně Poděbrady.

Nevíte kam vyrazit na dovolenou s dětmi? Lázeňské pobyty se staly vyhledávanou variantou pro rodiny s dětmi. Některé lázně nabízí pobyty pro děti do 12 let zcela zdarma. Zároveň téměř v každém lázeňském městě je pro malé návštěvníky připravena spousta lákadel a možnosti pro výbornou dětskou zábavu.

Cestovní kancelář Lázeňské pobyty s.r.o., která se specializuje výhradně na wellness, relaxační pobyty v českých, slovenských a také slovinských lázních.  V nabídce cestovní kanceláře naleznete vždy nabídku na zvýhodněné lázeňské pobyty nejenom pro ženy, ale také pro muže, pro rodiny s dětmi nebo seniory. Vyberte si z široké nabídky zvýhodněných wellness a relaxačních pobytů pro léto 2010.

Související články

Komentáře

Přidat komentář