Už jen necelé dva týdny scházejí do začátku 19.ročníku festivalu Benátská noc

Samuel Dorsi - Jul 25, 2011
0

Už jen necelé dva týdny chybí do začátku 19.

ročníku festivalu Benátská noc, kde by určitě neměl chybět nikdo, kdo má rád skvělou hudbu! Letos pořadatelé servírují skutečně velkou porci skvělé hudby z celého světa a od nás.

Vše už je připraveno, začíná se stavět festivalový areál. Letos bude připraveno nové uspořádání pódií - 2x hlavní stage, Evropa 2 Stage a Wigwam Stage,

perfektně vybavený Toi Toi kemp, mobilní bankomat, TV Barrandov stan plný interaktivních her a zmrzliny Animáček, tradiční sobotní neckyáda, herní zóna, bungee jumping, nafukovací horolezecká stěna, chytré mobilní telefony s připojením na internet k zapůjčení a extra speciální soutěže pro hravé dospělé a mnoho mnoho dalšího.

A kdo zahraje? Těšte se na Scooter, Dream Theatre, Clawfinger, Lacuna Coil, netradičně na open air festivalu Lucii Bílou, na Chinaski, Kryštof, Čechomor, Eddie Stoilow a další.

Pro maximální pohodlí návštěvníků se letos podařilo zajistit i kyvadlovou dopravu mezi Prahou a Malou Skálou. Autobusy budou vyjíždět z Prahy - Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu na Malé Skále a následně v nočních a ranních hodinách zpět do Prahy.

Tradičně se pořadatelé snaží pomoci i těm nejmenším a nejslabším. Vloni šla jedna koruna z každé prodané vstupenky na konto Kapky naděje (30.000,-Kč), letos se Benátská noc stala partnerským festivalem UNICEF. Bude se promítat informační spot obsahující i číslo dárcovské sms.

Předprodej vstupenek

Do 28. 7. zaplatíte za permanentku 1290,-Kč, za jednodenní vstupenku (pátek nebo sobota + neděle zdarma) 890,- Kč a za VIP vstupenku (zahrnuje přístup do dvoupatrového stanu, VIP bar, samostatné sociální zařízení, dárek na uvítanou, přednostní odbavení) 2200,-Kč.

Kemp bude otevřen tradičně již od čtvrtka až do pondělí 1.8. Letos však bude nadstandardně vybaven. Stanový areál, který organizátoři připravili, nemá na českých festivalech obdoby. Těšit se můžete nejen na čisté toalety a sprchy s teplou vodou, ale také na osobní trezory, půjčovnu sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna s non-stop otevíračkou. Non-stop bude fungovat i celý kemp s recepcí, obsluhou a ochrankou. Vstupenky do kempu si bude možné zakoupit od 1. května v prodejní síti Ticketportal spolu se vstupenkami na festival.

Vstupenek budou dva druhy, se stanem (450,-Kč) a bez stanu (300,- Kč), takže pokud jedete ve dvou či více osobách pod jeden stan, stačí vám jen jedna vstupenka se stanem a ostatní jen bez stanu. Kapacita kempu je až 7000 osob. Vstupenka je platná pouze s platnou vstupenkou na festival.

Žádosti o novinářské akreditace, prosím, zasílejte pouze písemně na johana@turner.cz a to nejpozději do 22.července 2011.

Výběr z programu 19.ročníku festivalu Benátská noc

Čtvrtek 28.7., start 18:00

Vystoupí například Folimanka blues, 05&Radeček, Bára Zemanová

Pátek 29.7., start 12:00

Gipsy.cz, David Koller, In Extremo (D), Lacuna Coil (It), Katka Knechtová, Divokej Bill, ….

Sobota 30.7., start 12:00

Scooter (D), Lucie Bílá, Chinaski, Nightwork, Eddie Stoilow, Aneta Langerová, Čechomor, Sunflower Caravan, Kryštof, ….

Neděle 31.7., start 12:00

Debbi, Jiří Schmitzer, Olga Lounová, Patricie, BSP, Václav Neckář,…..

 

Kontakt:

Johana Turnerová

e-mail: johana@turner.cz

420 606 232 055

Související články

Komentáře

Přidat komentář