5 APLIKACÍ, KTERÉ VÁM POMOHOU NA CESTÁCH

Alec Hills - Feb 7, 2011
0

Uvízli jste na letišti nebo nádraží? Chcete se dozvědět něco o své destinaci? Pro iPhone a Android existuje řada aplikací, které usnadní život všem milovníkům cestování. Hotelclub.com jich vybral pět, vám je představuje Tourism-review.cz.

Urbanspoon

Uvízli jste hladoví v Aucklandu, Brightonu nebo Chicagu a nevíte, kde se dobře najíst? Urbanspoon vám pomůže. Aplikace nabízí informace o rozsáhlé síti kaváren, restaurací, hostinců a barů v Austrálii, Severní Americe a ve Spojeném království.

World Nomads

Bezplatný a praktický program na procvičování cizího jazyka a navíc spousta užitečných tipů pro každého správného cestovatele. World Nomads vám pomůže nejen objednat si v restauraci nebo prohodit pár slov s místními. Součástí aplikace jsou také informace o nejbližších hotelech a stanovištích taxíků v okolí.

National Geographic World Atlas

Pro každý iPhone a iPad existuje řada zeměpisných aplikací. National Geographic World Atlas je ale výjimečný. Aplikace obsahuje nejrůznější mapy světa, které odrážejí smysl pro detail a přesné informace typický pro National Geographic.

FlightTrack Pro

FlightTrack Pro poskytuje údaje o mezinárodních letech aktualizované v reálném čase. Je to velice šikovná aplikace a poskytuje informace, které jsou někdy k nezaplacení. Rozhodně nelitujte peněz a kupte si verzi Pro. Neplacená verze se s ní opravdu nedá srovnat.

World NewsStand

S aplikací World NewsStand můžete mít zprávy z celého světa na dlani. Přečtěte si New York Times, The Daily Telegraph a Le Monde, nebo třeba noviny z jiných koutů světa, jako je Ázerbájdžán či Zanzibar.

Připravil Tourism-Review.cz, zpravodajský portál pro odborníky cestovního ruchu. Více informací na www.tourism-review.cz.

Související články

Komentáře

Přidat komentář