Nejnovější berlínský terminál – letiště Brandenburg

Andrew J. Wein - May 7, 2012
0

Berlínské letiště Brandenburg má nejmodernější terminál připravený přivítat velký počet návštěvníků, kteří do Německa přiletí. Dříve měl Berlín tři velká letiště, Tegel, Templehof a Schonefeld. Berlín se ale rozhodl Tegel uzavřít a na jeho místě postavit nové moderní letiště, které bude lépe vyhovovat dnešním nárokům. Všechna ostatní letiště začnou už za pár měsíců všechny lety posílat přímo do nového letiště Brandenburg.

Podle nejnovějších zpráv z Berlína je už letiště hotové. Předtím, než bude oficiálně představeno veřejnosti je ale na řadě zkušební provoz, který otestuje, zda letiště funguje bezchybně. Na letiště tak bylo pozváno mnoho lidí, mezi nimi zkušební pasažéři, příslušníci pasové kontroly, zaměstnanci aerolinek a ochranka. Zkušební provoz pomůže úřadům najít problémy, se kterými by se mohli pracovníci letiště setkat. Na povrch vyplynou slabiny zařízení a ukáže se, jak dobře dokáže odbavit velké množství pasažérů.

Ani v novém berlínském letišti se pasažéři čekání v řadě nevyhnou. Letištní služba má v budově spoustu stanovišť, ale bez přesných instrukcí je pasažéři najdou jen těžko. Nasměrovat by je mohli zaměstnanci letiště, ale při plném provozu bude kolem příliš mnoho lidí a mohlo by docházet ke zbytečným zmatkům. Úřady se snaží ve svém pečlivém testu myslet na všechno a připravit letiště tak, aby poskytlo hladký start beze stresu všem pasažérům.

Letiště by také mělo využívat nejnovější technologii pro hladký pohyb cestujících, aby nedocházelo ke zbytečným zdržením. Pokud se chystáte Berlín navštívit, můžete počítat s efektivními službami, díky kterým si cestování opravdu užijete. Moderní letiště Brandenburg nabízí služby srovnatelné svojí kvalitou s těmi nejlepšími standardy na světě. Jednou z možností, jak se zabavit, bude samozřejmě nákup suvenýrů v obchodech v areálu.

A letiště Brandenburg pamatuje také na bezpečnost a bedlivě sleduje také okolí letiště a eliminuje nebezpečné faktory. Využívá nejnovější technologii v detekci kovových objektů, zavazadla procházejí kontrolou a speciální kamery odhalí nebezpečný obsah. Letiště navíc zaměstnává stovky bezpečnostních pracovníků, aby předešlo všem rizikům. Celá budova je také střežena kamerovým systémem. Perfektní služby berlínského letiště Brandenburg slibují nezapomenutelné zážitky pro všechny pasažéry. Zkušební provoz stále běží, takže až bude letiště otevřeno pro veřejnost, neměli by pasažéři narazit na žádné komplikace.

Související články

Komentáře

Přidat komentář