S NOVÝM VYHLEDÁVAČEM JE PLÁNOVÁNÍ DOVOLENÉ HRAČKA

Dan Rang - Nov 1, 2010
0

Na internetu existuje spousta stránek, které se věnují vyhledávání cest a výletů. Až dosud si však uživatelé stěžovali, že nejsou dost přizpůsobivé. 19. října byl ale oficiálně spuštěn nový vyhledávač, Wanderfly.com, a už stačil sklidit chválu.

 

Plánování dovolené nebo výletu by měla být zábava, často se ale zvrtne doslova v noční můru. Podle průzkumu stráví turisté v průměru až 7 týdnů procházením nejrůznějších možností a než se rozhodnou, navštíví přibližně 25 webových stránek. Tak dlouhý a namáhavý proces nevyhnutelně otráví člověka ještě před tím, než vůbec začne balit. Wanderfly.com je nový web, který nabízí rychlé, snadné a flexibilní řešení. Program byl oficiálně spuštěn 19. října, ale už několik měsíců předtím ho testovali novináři a bloggeři. A ve svém hodnocení pěli samou chválu.

Wanderfly.com má za úkol provést vyhledávání napříč weby a dát dohromady potřebné informace se vším všudy. Web je vlastně napojen na známé a osvědčené stránky, které se věnují cestování a cestovnímu ruchu, jako jsou Expedia, Lonely Planet, Find.Eat.Drink, Foursquare, Yelp a další. Každý může naprosto přesně zadat jakou dovolenou či výlet plánuje a Wanderfly.com sestaví několik návrhů včetně dopravy, ubytování, doporučených aktivit a seznamu zajímavostí, které by si člověk neměl nechat ujít.

Velkou výhodou je napojení na Facebook a Twitter. Na Facebooku vyhledávač automaticky najde přátele, kteří jsou v zadané destinaci. Na Twitteru zase zprávy o všem, co se tam zrovna děje. Wanderfly.com zkrátka přináší informace. Člověk už nemusí pracně prohledávat desítky internetových stránek, stačí jen odpovědět na několik klíčových otázek a pak jednoduše kliknout.

 

 

 

 

 

Související články

Komentáře

Přidat komentář