Touch restaurant & lounge to je soulad, vyváženost, krása a čistota

Dan Rang - Jun 17, 2010
0

Praha – Harmonie – to je soulad, vyváženost, krása, čistota. Může tyto aspekty splňovat i restaurace? Ano. Navštivte v Praze nedávno otevřenou restauraci Touch a přesvědčte se sami.

Nová restaurace na Praze 1 Touch na vás zapůsobí jako oáza klidu, která vznikla uprostřed historického centra Prahy. Vstupte a dotkněte se jedinečné atmosféry. Relaxace, klid, pohoda, uvolňující tlumená hudba. Maximálně čisté, vzdušné prostředí. Jednoduchost, kontrast bílé, černé a červené barvy, příjemné osvětlení, květinová výzdoba, černobílé fotografie – takový je interiér, v němž se budete cítit dokonale uvolnění.

Restaurace Praha Touch splňuje požadavky moderní gastronomie, která spočívá v používání těch nejkvalitnějších, stoprocentně čerstvých potravin a nových technologických postupů při přípravě pokrmů. Vaše jídlo bude nejen skvěle chutnat, ale také prospěje vašemu tělu. Jídelní lístek je v rámci zachování filosofie restaurace jednoduchý co do počtu nabízených pokrmů. Zákazník nemusí dlouze tápat nad tím, co si vybere.

Specialitou restaurace je, že všechna jídla jsou připravována z masa opeřenců, proto tedy přívlastek „opeřená“ restaurace. Ať už ochutnáte salát s kuřátkem, kachní prsíčka, pštrosí steak nebo bažanta, věřte, že vaše chuťové buňky budou maximálně uspokojeny. Máte rádi exotická jídla? Výborně! Co ochutnat pikantní thajskou polévku s kokosovým mlékem nebo čínské nudle s kuřecím masem a zázvorem?

Touch nabízí obměňované týdenní menu, v němž si vybere každý, a to za příznivé ceny. Čekají vás kvalitní a čerstvé potraviny jako je rukola, sýr feta, ústřičná omáčka, zázvor, grilovaná zelenina a samozřejmě měkoučké a propečené maso. K menu vás navíc čeká vždy nějaký bonus – například sklenka čerstvého ovocného či zeleninového džusu jako pozornost podniku. Novinkou je nyní i rozvoz jídel do kanceláře a domácností.

Chystáte se vyrazit s přáteli na skleničku? Pak se usaďte na baru, který dominuje přední části restaurace a nechte si od milé a profesionální obsluhy připravit svůj drink. Restaurace nabízí velký výběr vín a alkoholických nápojů, samozřejmostí je dobré pivo. Od 15 hodin můžete na baru kouřit.

Restaurace a lounge Touch je také ideálním místem pro soukromé večírky a narozeninové oslavy. Pokud tedy řešíte, kde letos uspořádat narozeninovou party, neváhejte kontaktovat personál restaurace. Ten vám zajistí kromě báječných drinků i občerstvení a catering, hudbu, případně hostesky, fotografa a zábavná vystoupení.

Chcete-li si dopřát maximální gastronomický zážitek a potěšit všechny vaše smysly, navštivte restauraci Touch.

Související články

Komentáře

Přidat komentář