PIRANHA 3D ZNEPOKOJILA TURISTY NA JEZEŘE HAVASU

Michael Trout - Aug 30, 2010
0

Jezero Havasu na hranici Arizony a Kalifornie je velmi oblíbenou prázdninovou destinací. Ale poté, co byl do kin uveden film Piranha 3D, který se točil na jezeře, se situace změnila.

 

Turistické atrakce a oblíbené destinace nemají nikdy dost reklamy a propagace, proto je pro ně nespornou výhodou, když se stanou místem natáčení filmu. To je nejlepší možná reklama, které se destinaci či atrakci může dostat. Ale v případě jezera Havasu je situace jiná. Filmaři si vybrali jezero jako místo natáčení filmu Piranha 3D, který byl nedávno uveden do kin, a to turisty najednou znepokojilo.

Jezero se nachází na hranici Arizony a Kalifornie a stalo se oblíbenou prázdninovou destinací. Přestože se říká, že "nic takového jako špatná reklama neexistuje," v případě filmu Piranha 3D to asi neplatí. Hned po uvedení filmu, se začali objevovat znepokojení turisté s dotazy na výskyt piranhí v jezeře. Někteří se obávali natolik, že si nebyli v jezeře ochotni smočit ani nohy.

Když se turisté začali ptát, jestli piranhy stále žijí v jezeře, místní obyvatelé odpovídali s úsměvem na rtech. Ale jak se otázky na piranhy staly častějšími a obavy vážnějšími, majitelé hotelů se začali obávat, že strach z piranhí ohrozí jejich podnikání. Jezero Havasu je totiž velmi oblíbené během letních prázdnin. Populární letovisko má dokonce i svůj vlastní Londýnský most.

Piranha je tropickým druhem, a proto není možné, aby žila v jezeře. Po zhlédnutí filmu to přesto vypadá, že turisté toto tvrzení začali zpochybňovat. Snad jsou tyto obavy pouze první a jedinou vlnou, která brzy zmizí a turisté budou opět v jezeře Havasu plavat bez obav. 

Související články

Komentáře

Přidat komentář