PYROFEST - velkolepé zakončení prázdnin pro malé i velké diváky

Alec Hills - Jul 13, 2011
0

Již III. ročník Pyrofestu se koná poslední srpnovou neděli 28. 8. na Dostihovém závodišti Praha - Velká Chuchle. Letos poprvé v pozměněném, ale o to atraktivnějším formátu. Vedle již tradičních složek - skvělé hudby a velkolepého ohňostroje, zapojujeme navíc zábavný program pro děti a strhující podívanou - 66. ročník rovinného dostihu Saint Leger!

DĚTSKÝ PROGRAM - MĚSTO FANTAZIE - již od 11 hod.

Holčičky si pohrají s krásnou Sněhurkou a Šípkovou Růženkou. Popelka je sveze ve svém pohádkovém kočáře. Kluky uvítá Pirátský ostrov se spoustou soutěží a her. Harry Potter a další čarodějové zasvětí děti do svých triků ve Škole kouzel. A malí šikulové si odnesou vlastní výrobek z naší kreativní dílny. Větší kluci, ale možná i tatínkové, si budou moci vyzkoušet trenažér Grand Turismo, který bude spolu s dalšími simulátory připraven v naší Playstation Zone. Ve Městě Fantazie čeká děti i jejich rodiče spousta zábavy, her, soutěží a mnoho a mnoho dalšího.

MUSIC STAGE

I letos Pyrofest představí to nejlepší z české hudební scény. Po celé odpoledne se na hudebním pódiu budou střídat kapely od dětských idolů, jako jsou 5Angels, přes pohodové Eddie Stoilow, až po roztančených Sto zvířat a hvězdné Mig 21.

DOSTIHOVÝ PROGRAM

Během odpoledne se pojede osm rovinných dostihů s mezinárodní účastí, které vyvrcholí 66. ročníkem rovinného dostihu Saint Leger, posledním závodem klasické Trojkoruny, pro tříleté anglické plnokrevníky. Tedy ten správný adrenalin pro opravdové gentlemany, ale především skvělá podívaná pro všechny milovníky koní, dostihů a sázek.

PYROSHOW

A tak jako každý rok se diváci opět mohou večer těšit na to nejlepší z dílny mistrů ohňostrojů a zvláštních efektů - Flash Barrandov. Ti již pilně programují ohňostroje do taktů hudby, aby opět oslnili celou Prahu svoji nebeskou show.

Čeká nás tedy aktivní den plný zábavy, her, kouzel, adrenalinu, hudby a ohňostrojů, který nadchne návštěvníky od 1 do 100 let.

Vstupenky v cenách od 250 Kč v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream.

 

Kontakt pro bližší informace:

Květa Havelková

Marketing Manager

JVS Group, s.r.o.

Türkova 5B, 149 00 Praha 4

gsm: +420 739 285 252

 

Související články

Komentáře

Přidat komentář