TOP 5 DECHBEROUCÍCH POHLEDŮ ZE SOUKROMÉHO LETADLA

Bill Alen - Sep 27, 2013
0

Některé z nejkrásnějších pohledů na světě nemohou být viděny ze země, ale můžete si je užít ze soukromého letadla! Proto může být nápad půjčení si soukromého letadla zábavnou možností jak si vychutnat luxus a výhled pro sebe. Taková soukromá letadla jsou také velmi flexibilní a můžete si tak vybrat přesně co a kdy chce zákazník vidět. Toto je jedinečná možnost, kterou si mohou užít jen vybraní. Některé z nejkrásnějších výhledů jsou zde pro vás na seznamu. Tourism Review spolu s Chapman Freebornem, specialistou na charterové lety, nabízejí některé nejlepší nezapomenutelné pohledy ze soukromého tryskáče.

Flores v Indonésii – Vulkán Kelimutu

Vulkán Kelimutu se nachází v centrálním regionu ostrova Flores v Indonésii. Je dobře známí pro 3 kráterová jezera, která se nacházejí na samotném vrcholku. Jezera mění své barvy z důvodů chemických složek, které pocházejí z vulkanické aktivity. Jezera se tak mohou měnit do barvy černé, červené, modré, zelené.

Mysteriózní prvky těchto jezer stále lákají geology. Pro obyčejné lidi tato jezera poskytují výjimečný pohled na takovou vodu, kterou nikdy neviděli. Mohou být viděny během letu z Bangkoku do Sydney. Nicméně většina komerčních společností musí létat ve výšce, která tuto skutečnou krásu skrývá. Půjčením si soukromého letadla máte možnost je vidět v nižší výšce. Změny barvy také znamenají, že když je vidíte více než jednou, tak se vám může pokaždé dostát úplně jiný zážitek!

Jižní Asie - Himaláje

Magické Himaláje jsou často k vidění na fotkách, ale nenahradí to, co uvidíte přeletem nad nimi v soukromém tryskáči. Umožní vám to vidět celý rozsah a můžete poznat velké vrcholky. Toto pohoří je velmi známé po celém světě a nebudete zklamáni, až jej uvidíte. Je zde více než 100 vrcholků, které jsou přes 7000 metrů vysoké.

Je zde mnoho schválených letů přes Himaláje. Tyto cesty zahrnují cesty jak pro komerční lety, tak pro soukromé tryskáče. Jsou běžně k vidění při cestě skrz Asii. Spolupráce s Bhútánským královstvím byla vytvořena s cílem zajištění, že soukromé tryskáče mohou vzít své cestující na prohlídku těchto krásných Himalájí.

Austrálie – Souostroví Buccaneer v Talbot Bay

Západní část Austrálie je nádherná a nabízí některé skvělé výhledy ze vzduchu. Úžasné horské slapy mohou být viděny v částech souostroví Buccaneer. Představte si horizontální vodopád, která teče skrz vodní plochu! Toto vytváří dmutí, které se hýbe rychle skrz úzká místa, která jsou mezi různými ostrovy. I když to vidíte na vlastní oči, tak stejně nebudete věřit co se právě děje před vašima očima.

Nachází se v Talbot Bay a celé území je velmi pohledné při pohledu ze vzduchu. Charter může pro vás být připraven, aby vás vzal do nízkých výšek a mohli jste tak vidět tento pohled z větší blízkosti. Toto prostě musíte vidět, pokud letíte ze Singapuru do Sydney nebo naopak.

Dubaj, SAE – Palm Jumeirah

I přestože je Palm Jumeirah v Dubaji vytvořen člověkem, tak je stále unikátní a dech beroucí. Byl vytvořen pomocí písku (94 miliónů metrů krychlových) a kamene (7 milionů tun)! Místo je velmi působivé když jej vidíte na zemi, ale naprosto vás ohromí při pohledu z letadla. Tak si teprve uvědomíte celkovou velikost a symetričnost všech prvků.

Havaj – Ostrov Kauai

Čtvrtým největším a nejstarším ostrovem Havaje je ostrov Kauai. Je často označován jako zahradní ostrůvek díky své přírodní kráse, která je všude. Je to také jedno z míst na zemi, kde je nejvíce dešťových srážek ročně. Jsou zde úžas vyvolávající vodopády a kaňony. Jsou zde také svahy vytvořené vulkány. Je zde plno bujné zeleně a kdo by mohl zapomenout na nádhernou, teplou vodu nebo na návštěvu pískových pláží? Charterový soukromí tryskáč přes ostrov Kauai nabízí zážitek vidět něco, co mnoho lidí nezažije za celý život.

Související články

Komentáře

Přidat komentář