TOP 10 MALÝCH MĚST, KTERÉ STOJÍ ZA TO NAVŠTÍVIT

Gary Diskin - May 13, 2013
0

Pokud letos hledáte zajímavou a neobvyklou dovolenou, tak proč nenavštívit několik malých měst v USA. Prozkoumejte přírodní krásy a dědictví států tím, že navštívíte top 10 malých měst, kde jsou mimo mrakodrapy a ulic plných dopravních zácp. Přináší vám Tourism-Review.com

Naples na Floridě

Toto je turistická vesnice na Floridě, která je populární svým územím na pobřeží. Přes 20 000 kolekcí umění a kultury dělají toto místo velmi atraktivním. Zaposlouchejte se do koncertu populárního Itzhaka Perlmana, navštivte v Naples muzeum umění a relaxujte se svou rodinou v parku Cambier.

Butler v Pensylvánii

Malé městečko situované 50 km od Pittsburghu. Užijte si americké dědictví a kulturu, které si toto místo stále zachovává. Město je populární pro svá baseballová hřiště a holičství, kde není ani památka po moderní kultuře. Zapojte se do dění navštívením muzea Maridon a historické společnosti okresu Butler.

Taos v Novém Mexiku

Toto město je populární jako magnet alternativní kultury. Veteráni jako D. H. Lawrence, Georgia O' Keeffe a Ansel Adams patří do tohoto místa. Do Taosu vám to ze Santa Fe zabere 90 minut. Můžete si vychutnat a oddat se adrenalinovým zážitkům jako je lyžování, užijte si toto místo a pořiďte několik úžasných snímků tohoto skvělého místa. Nezapomeňte navštívit Rio Grande Gorge Bridge, House Library a muzeum umění Harwood.

Mill Valley v Kalifornii

Mill Valley je krásné městečko, které leží na úpatí hory Talmapais. Toto město je nutností pro všechny milovníky zátok.

Princeton v New Jersey

Se špičkovými muzei, divadelní společností McCarter a školou Ivy League je toto místo populární pro jeho různorodou kulturu a tradici.

Great Barrington v Massachusetts

Toto malebné město je situované 220km západně od Bostonu. Vesnické město populární pro jeho živoucí atmosféru, šarmantní lokály a pro ohromující krásu Ski Butternut stejně tak pro Appalachian Trail.

Ashland v Oregonu

Toto je malé kosmopolitní město, které má přes 20 000 obyvatel ležící na hranici mezi San Franciscem a Portlandem. Zúčastněte se Oregonského Shakespearova festivalu. Pořiďte skvělé obrázky s vašimi blízkými s Kaskádovým pohořím a horami Siskiyou v pozadí.

Oxford v Mississippi

Nejfotogeničtější město v celé Americe, Oxford si zaslouží vlastní zmínku. Populární pro svou Mississippskou univerzitu, město je také známé pro své umění a vědu. Užijte si města zájmu jako je Lyric Music Hall, náměstí, Iconic Pillar of Ole Miss a dům Williama Faulknera.

Burlington dans le Vermont

Il s'agit de la plus grande ville du Vermont. Cette région montagneuse verte est parsemée de petits villages. La population est de seulement 42.000 habitants. C'est pourquoi l'endroit est très propre. Vous devez visiter le secteur riverain du lac Champlain et la rue Church place du marché dans cette ville.

Red Bank v New Jersey

Toto malé město je situováno 25 mil od jižního Manhattanu. Navštivte Jersey shore, divadlo Carlton a nakupujte na farmářských trzích a jarmarcích.

Související články

Komentáře

Přidat komentář