NEJOBLÍBENĚJŠÍ MEZI RUSKÉ TURISTY JSOU STŘEDOZEMNÍ REZORTY

William Law - Jun 2, 2014
0

Přichází léto a mnoho cestovatelů si bookuje jejich dovolené a porozhlíží se po výletu k zahraničním břehům. Nedávný výzkum ruské bookovací stránky oktogo.ru vedl k zajímavému seznamu první desítky preferovaných destinací pro ruské cestovatele, a přiklání se k středozemním a evropským kulturním městům a dramaticky odmítá bývalá oblíbená místa.

Ruští turisté plánují toto léto trávit více času na středozemních ostrovech a v Evropských městech.

Tři nejlepší zvolené destinace na léto 2014 byly Španělsko, Itálie a Portugalsko, ačkoliv Řecko, Turecko a Francie se také umístily vysoko. Zatímco se ukázalo, že průměrná doba jakou Rusové stráví v Evropě je 6 dní, je zřejmé, že tráví více času na plážových dovolených, a návštěvníci plánují 13 denní pobyty na Řeckých ostrovech a stejně tak i v Tenerife nebo Mallorce, a až 15 denní v Bulharských pobřežních rezortech. Jak Rusové míří ke břehům středozemí, příchozí turisté jeví podobný zájem o slunce a písek; očekává se, že jich mnoho dorazí do Sochi, když má status černomořského rezortu a hostitele zimních olympijských her, a i pro Anapu jsou pozitivní předpovědi.

Přirozeně anketa zaměřená na červen až srpen bude vykazovat sklon ke slunečnějším klimatům, ale nejsou to jen středozemní místa, která se dostala na seznam. Německo a Británie se také dostaly do první desítky. Londýn byl označen jako místo, kde ruští turisté utratí nejvíce za hotelové účty. Průměrný hotelový rozpočet by měl být 4000 rublů/$118, ale v Londýně utrácí 6400 rublů/$188 za noc. Dovolené ve městech jsou možná méně populární než ty plážové, ale jsou na tom dobře I tak; Barcelona, Řím a Paříž se umisťují vysoko a Baltská města Riga nebo Vilnius jsou populární také, ale Kyjev díky nedávnému konfliktu vypadl. Znovu, Ruská města jsou také populární pro příchozí turisty. Kazaň, hlavní město Tatarstánu je dost populární a Moskva s Petrohradem jsou nejoblíbenější možnosti.

Nejlepší cestovatelské destinace pro Ruské turisty

Španělsko
Itálie
Portugalsko
Řecko
Turecko
Bulharsko
Francie
Česká republika
Německo
Spojené království

Související články

Komentáře

Přidat komentář