Nový český startup pomáhá naplánovat dovolenou

Theodore Slate - Jun 9, 2011
0

Po půl roce intenzivního vývoje byl dnes oficiálně spuštěn nový český cestovatelský startup Tripomatic.

Tripomatic nabízí moderní a jednoduché plánování dovolených a výletů s možností vytisknout si průvodce šitého každému cestovateli na míru. A to vše zdarma. "Tripomatic ocení především ti, kdo chtějí strávit dovolenou aktivně, protože jim pomůže najít zajímavá místa v okolí a naplánovat si k nim výlety. Je určený pro milovníky individuální turistiky, kterým umožní vytvoření a zorganizování výletu či dovolené zcela podle svých požadavků," řekl projektový manažer serveru Petr Marčišák.

Nápad vytvořit web zaměřený na plánování dovolených vznikl zhruba před rokem, a to právě při přípravě dovolené. "Chystali jsme se na okružní cestu po Švýcarsku a trávili dlouhé hodiny hledáním zajímavých míst a plánováním trasy," řekl Lukáš Nevosád, obchodní ředitel společnosti two bits s.r.o., která za portálem stojí. Mezi hlavní výhody webu patří podrobné informace o jednotlivých místech a aktivitách a také snadné a intuitivní plánování na mapě. Uživatel si může vytisknout nebo stáhnout kompletního průvodce, který pak lze použít přímo na místě.

Tripomatic aktuálně pokrývá 13 významných evropských destinací a každým týdnem přibývají další. "Naším cílem je pokrytí všech turisticky zajímavých lokalit v Evropě během letošního léta," dodal Petr Marčišák. Momentálně je Tripomatic z důvodu orientace na zahraniční trhy dostupný pouze v anglickém jazyce.

Tripomatic je online nástroj k plánování výletů a dovolených. Umožňuje uživateli jednoduše plánovat svoji cestu a vytvořit si vlastního průvodce.

Server vyvinula a provozuje společnost two bits s.r.o., která se zaměřuje na mezinárodní weby o cestování. Kromě Tripomatic provozuje například i vyhledávač letenek ALetenky.

 

Kontakt:

Project Manager

Petr Marčišák

E-mail info@tripomatic.com

tel: +420 549 213 002

 

Související články

Komentáře

Přidat komentář