Ve městech piva jsou hoteloví hosté mimořádně spokojení

Laura Maudlin - Jun 8, 2011
0

Norimberk (Německo) - V mnohých zemích na sebe nechají letní prázdniny čekat už jen pár týdnů. Jestli a kde by snad mohli být hosté hýčkáni dobrým počasím, ale také lákavým poměrem cena/výkon* hoteliérů, ukazuje hotel.info. Bezplatná on-line hotelová rezervační služba pro více než 210 000 hotelů po celém světě zkoumala v průběhu tohoto druhého čtvrtletí hodnocení svých rezervujících zákazníků s následujícími výsledky:

- Česká republika: spokojenost s ohledem na poměr cena/výkon v mnoha městech vzrostla

- Celý svět: Talin nově na špici žebříčku;

Praha nadále mezi nejlepšími pěti městy 5 nejlepších měst v rámci hotel.info v České republice (2-5 hvězdiček)

Aktuální hodnocení poměru cena/výkon

1. Plzeň 8,14

2. České Budějovice 7,96

3. Praha 7,71

4. Jihlava 7,63

5. Mariánské Lázně 7,61

Podporuje pití piva spokojenost hotelových hostů? Tato domněnka se nabízí, neboť nejlepší pětici národních měst vedou města Plzeň a České Budějovice, která jsou známá svými značkami piv, resp. pivovary. Zatímco Plzeň nadále poskytuje nejlepší poměr cena/výkon, ubytovaní hosté odhlasovali pro českobudějovické hotely 7,96 bodů, čímž je posunuli z pátého místa na druhé.

Také v následujících městech se ukázalo, že jsou rezervující zákazníci hotel.info oproti předchozímu hodnocení spokojenější s tím, co jim bylo nabídnuto za jejich peníze. Kvůli dobrému hodnocení Českých Budějovic se ovšem propadla všechna města o jednu příčku, takže nyní Mariánské Lázně uzavírají jako poslední město pětici nejlepších.

 

Kontakt:

Aleksander Szumilas

Hugo-Junkers-Straße 15-17

90411 Nürnberg

Germany

Tel.: +49-(0)911-59832-0

Fax: +49-(0)911-59832-11

E-mail: presse@hotel.info

Související články

Komentáře

Přidat komentář