JAK NEJVÍCE VYTĚŽIT Z TRAVEL TECHNOLOGY EUROPE 2014

Tourism Review News Desk - Dec 2, 2013
0

Pokroky v technologii dělají revoluci v tom, jak spotřebitelé po celém světě vyhledávají, nakupují, rezervují, sdílejí a porovnávají jejich dovolenou.

Jak chytří cestovatelé, a vlastně všichni kdo jel k moři a letěl v posledních několika letech, ví, že technologický pokrok zjednodušil vše od aerolinek a hotelových rezervací po rezervování taxíků a restaurací a sledování výdajů.

Rychlejší tempo inovací způsobilo velký otřes v průmyslu a přesvědčilo cestovatelské profesionály zvážit velké strategické změny v jejich business plánech po celém světě. Takže jak zareagujete a kam se průmysl ubírá v roce 2014?

Příští rok Travel Technology Europe, místo kde se sejdou hlavní představitelé a profesionálové cestovních technologii a aktualizují si své znalosti, sítě s poskytovateli a zdroji nových technologii, nabízí skvělé místo pro začátek senior exucutive. Virtuální korouhev pro výměru toho co leží před námi, školení a přednášející na TTE zahrnou žhavá témata a klíčové trendy, které budou tvořit cestovní technologii v roce 2014 a dále.

Odehrávající se 4. – 5. února 2014 v Earl Court 2 v Londýně, akce je zaměřena na poskytnutí průmyslu s fórem, ve kterém se sdílí nejlepší praktiky, zlepšení cestovatelského zážitku a chtíči ovládnout sílu technologii pro transformaci jejich podniku, je to akce, který by měla být prioritou pro profesionály v průmyslu.

Obsahující místo pro projevy na zamyšlení, panel pro debatu průmyslu, praktické případové studie, speciální lekce pro pouze kupce a interaktivní akce, program konference Travel Technology Europe je důkladná a aktivitami naplněné hřiště pro jakéhokoliv prvního návštěvníka. Toto je můj nejlepší výběr pro přednášky profesionálů průmyslu, kterých by se měli účastnit ti, kteří chtějí udělat potřebný krok k transformaci jejich podniku přes technologie.

 

  • Travel technology roadmap

Středa 5. února 2014 – 10:15 -11:10

Online cestovní agent (OTA), tour operator, specialista a futurista na cestovní technologie spekuluje o tom, co bude žhavé pro několik příštích let.

  • The wearable tech revolution

Středa 5. února 2014 – 13:15 – 14:10

Google Glass mají nejvyšší profil ve vychytávkách, které přichází na trh, které přidávají technologii do jinak obyčejných částí oděvu a věcí. Apple má zase přicházející iWatch. Mají tyto vychytávky nějaký užitek pro cestování nebo jsou pouze pro efekt?

 

  • Selling better

Úterý4. února 2014 – 14:45 – 15:40

Tato přednáška se dívá na různé metody vydělávání více peněz na webu. Experti sdílejí své úspěšné příběhy vydělávaní peněz z navyšování prodeje, cross sellingu a vydělávání peněz z více než pouze transakce a jak jim technologie pomohla.

 

  • Driving Efficiency savings through tech

Středa 5. února 2014 - 14.45 – 15.45

Stlačené marže společností cestovního managementu potřebují zvýšit efektivitu a škrtat a mid-office výdaje pro zachování konkurenceschopnosti a výdělečnosti. Jak může vaši středně velká cestovatelská management firma pracovat chytřeji lepším použitím technologií, které pomáhají snížit výdaje a zlepšují servis pro vaše klienty?

Pro každého kdo pracuje v sektoru cestovních technologií a hledá zlepšení jejich online prezence, zvýšení tržeb nebo přeměnu prohlížečů na lidi rezervující, tak přednáška výše nabízí dobrý začátek. S více než 4000 očekávanými účastníky, kteří příjdou na Earl Court 2 na dvou denní akci, doporučuji všem zaregistrovat se brzy a plánovat dopředu pro zajištění toho, že z návštěvy vytěžíte maximum. Uvidíme se v roce 2014.

--------

Trave Technology Europe se odehraje 4. – 5. února 2014 na Earls Court 2 v Londýně. 

Sarina Patel, event manager, Travel Technology Europe

Související články

Komentáře

Přidat komentář