RYZE ŽENSKÉ CESTOVÁNÍ SE STÁVÁ SNAZŠÍM

Sara Thopson - Jun 26, 2017
0

Cestovní a turistický průmysl je velmi lukrativní a úspěšný. Jedním z jeho segmentů je i ryze ženské cestování, které se stává velmi silnou součástí cestovního ruchu.

Počet samostatně cestujících žen se zvedá a ruku v ruce s tím jde nutnost zajistit bezpečnost cestujícím jednotlivcům. Problém bezpečnosti je to, co nutilo ženy, aby neustále patronovaly každou ženskou podlahu v blízkých hotelech.

Jeden z nových trendů, který se snaží poskytnout řešení bezpečnostních problémů týkajících se ryze ženského cestování je forma ubytovací platformy peer-to-peer se specializovanými stoupenci složenými z ženských hostitelů a hostů. Tato funkce se nazývá „Groups" a je výsledkem týmové práce „Overnight", což je stránka fungující na podobném principu jako Airbnb. Na tomto projektu rovněž spolupracovali „Girls Love Travel", což je ženská online komunita, která umožňuje uživatelům sdílet své domovy prostřednictvím důvěryhodných sítí.

Nová služba poskytuje spojení mezi ženami a hosty, které mají společné přátele nebo společné skupiny. Ryze ženské cestování má jako segment cestovního průmyslu uživatelskou základnu cca. 350 000 žen po celém světě. Tento údaj ukazuje, že se jedná o trh s velkým potenciálem.
Zatímco ubytovací platformy zajišťují, že služba zůstává nákladově efektivní pro cestující, zajistí také, aby mezi ženským cestujícím a ubytovatelem byla důvěra. Díky tomu jsou ženy více otevřeny ke sdílení svých domovů s jinými ženami.

Výhodou této služby je, že ženy se nyní cítí bezpečnější při cestování a zkoumání světa. Ryze ženská cestovní platforma nejen poskytuje bezpečnost svým členům, ale rovněž i cenově výhodnou příležitost zůstat u svých kamarádek, které jsou součástí jejich online komunity. Nákladová efektivita je zřejmá ve struktuře cen, protože majitelé domů svým přátelům a cestujícím, kteří jsou členy jejich sítě, nabízí nízké sazby.

Vzhledem k tomu, že se cestovní ruch neustále rozvíjí, bude ryze ženské cestování, a s ním spojené peer-to-peer ubytování mezi ženami, i nadále vzkvétat.

Související články

Komentáře

Přidat komentář