NEJLEPŠÍ HOTELY NA ÚTESECH

Wayne M. Gore - Dec 10, 2012
0

Jestli máte rádi výšky, víte, že i mezi hotely postavenými na útesech, jsou některé lepší než ostatní. Pojďte se podívat na ty, které vám kromě úžasných výhledů nabízejí také bezvadné služby a pohodlí pro opravdu magickou dovolenou. Seznam těch nejlepších vám přináší Tourism-Review.cz.

Hotel Caruso Belvedere, pobřeží Amalfi

Původní obyvatelé postavili město na útesu, aby se ubránili nájezdům Barbarů. Dneska si na úbočí pohoří Monti Lattari užijete hlavně dech beroucí výhled. Hotel Caruso Belvedere nabízí magický pohled na Střední moře jako z fotografie. Ubytování s plnou penzí začíná na 852 dolarech za noc.

Středisko Amankila, Bali

Bazén má tři patra a to nejvyšší nabízí nezapomenutelný výhled a zážitky. Do extravagantního klubu na pláži se dostanete po 200 metrů dlouhé stezce. Tam na vás navíc čeká další unikátní 40metrový bazén obrostlý palmami a stromy. Za apartmá zaplatíte za noc 950 dolarů.

Birkenhead House, Hermanus, Jižní Afrika

Birkenhead House je skromná budova asi 160 metrů jihovýchodně od Kapského města. I když navenek neuchvátí, uvnitř najdete chytře navržený bazén s kaskádami, které vedou přes útes. Pod útesem se rozkládají idylické pláže, které kromě plavců lákají každoročně velryby, které se tu páří. Pokoje s plnou penzí vyjdou na noc 520 dolarů na jednoho.

Středisko Uluwatu, Bali

Tento luxusní italský hotel na vrcholku poloostrova Bukit láká hosty především na úžasný výhled. Vily izolované krajinou nabízejí dokonalé soukromí, takže vás nikdo nebude rušit. Cesta dolů z útesu je díky skleněnému výtahu, který překonává rozdíl 800 metrů, nezapomenutelný zážitek. Dole na vás čeká 1,5 km dlouhá pláž, na kterou se jinak než výtahem dostat nedá. Vila vyjde na 1000 dolarů za noc, ale soukromí, které tak získáte, za tu cenu určitě stojí.

Jeskyně, Negril, Jamajka

Na vrcholku jamajských útesů se tyčí nádherné vápencové jeskyně, které ve svém nitru skrývají 12 úchvatných vil. Každá vila nabízí nádherný výhled na křišťálově čisté Karibské moře, který garantuje ty nejkrásnější západy slunce. Pokud rádi plavete, můžete si vybrat vily se skokanskými můstky. Pokoje začínají u 385 dolarů za noc, což je za takový luxus opravdu málo.

Hotel Chanler, Newport, Rhode Island

Tento hotel se může pochlubit bohatou historií a jedním z lákadel pro turisty je také stezka Cliff Walk, kterou musí zaměstnanci hotelu používat každý den. Na vrcholku se hrdě tyčí krásná vila z období občanské války a nabízí speciality, fantastické výhledy a luxusní zařízení. Výhled je k nezaplacení, ale za pokoj zaplatíte pouhých 489 dolarů.

Caesar Augustus, Capri

Hotel Caesar Augustus se nachází v Neapolském zálivu 30 000 metrů nad mořem a autem se k němu dostanete za 15 minut přes hory. Z každého místa v hotelu si můžete užívat nádherné panoramatické výhledy a za jasného počasí dohlédnete až na Vsuv. Pokoj pro dva vyjde na 589 dolarů a už jen výhled samotný za ty peníze stojí.

Připravil Tourism-Review.cz, zpravodajský portál pro odborníky cestovního ruchu. Více informací na www.tourism-review.cz.

Související články

Komentáře

Přidat komentář