POZNEJTE MAGALUF: KDYŽ NA MALORKU, TAK SEM

Bill Alen - Apr 15, 2012
0

Jestli chcete na dovolené odpočívat na slunečných plážích, zvažte Magaluf. Patří mezí nejlepší místa na dovolenou na jihozápadním pobřeží Malorky.

Magaluf je oblíbená destinace hlavně proto, že ve dne nabízí klidnou relaxaci a večer ožívá nočním životem. Jestli si rádi dobře pochutnáte, budete to tu milovat, protože Magaluf nabízí britské, španělské i italské speciality.

Všechny tři hlavní pláže, Palma Nova, Magaluf a Majorca, oplývají krásným bílým pískem. Díky tomu si užijete slunce a moře ještě víc. A pláže nejsou jediným lákadlem Magalufu.

Na Magalufu se můžete věnovat nejen vodním sportům a aktivitám na pevnině, můžete také navštívit četné památky. Hlavní výhodou pláží jsou malé bary a hotely. A každá dobrá cestovní kancelář, která nabízí levné zájezdy na Magaluf, nezapomene zdůraznit, že pláže jsou vhodné pro turisty, kteří neradi zbytečně utrácejí.

Vodní sporty dokáží proměnit dovolenou v dobrodružství. A to ani nemusíte být expert. I začátečník může strávit celý den ve vodě a užívat si jízdu na vodním skútru, vodní lyžování, windsurfing, plachtění a potápění.

S bezpečností si nemusíte dělat starosti, protože zdejší vody jsou mělké a ideální pro vodní hrátky. Dovolenou si tady užije opravdu celá rodina. A jestli vás zajímá podmořský život, určitě si užijete projížďku na člunu s průhledným dnem.

Už jste někdy viděli dům postavený vzhůru nohama? Dům Katmandu je obrovské tibetské sídlo postavené právě takto. Projděte se napříč celým domem a sledujte přitom příběh Kilgora Gooda, muže, který měl dobrodružství v krvi a celý svůj život strávil hledáním rudého drahokamu.

Uvidíte místnosti jako komnata bolesti, knihovna iluzí, kuchyně lupičů, sklep děsu nebo genetickou laboratoř. Prohlídka je udělaná tak, že vaše napětí roste s každým navštíveným pokojem.

Nedaleké 4D kino vám navíc nabízí možnost zažít na vlastní kůži, jak se Goode na svých cestách cítil. Zvláštní efekty a 3D sklenice jsou navržené tak, aby byl váš zážitek opravdu autentický.

Také restaurace Dobrodružství pirátů vás ohromí. Každá objednávka je v pirátském duchu a i číšníci s vámi budou podle toho mluvit. Pro ty odvážnější je připraven lidský katapult Magaluf Bungee rocket. Najdete ho v ulici Calle Punta Balena.

Magaluf večer ožívá nočním životem. Největší a nejoblíbenější klub je BCM Planet Dance. BCM je vlastně jediný klub na Malorce, který si nic nezadá s nejlepšími kluby na Ibize. Při vstupu dostanete dárky na památku a můžete rovnou vklouznout do pěny. Magaluf je skvělá destinace pro celou rodinu a dovolenou si tu užije opravdu každý.

Související články

Komentáře

Přidat komentář