NĚMECKÉ VÁNOČNÍ TRHY PŘEDSTAVÍ NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE

Theodore Slate - Dec 3, 2012
0

Německá asociace cestovního ruchu (DZT) spouští ve spolupráci se svým dlouholetým partnerem, Deutsche Bahn, a 32 partnerskými městy vánoční aplikaci. Ta by měla poskytnout návštěvníkům německých vánočních trhů informace o otevírací době, cenách a zajímavostech každého města, kde se konají.

Aplikace je navíc plná užitečných tipů ohledně vánočních nákupů, tradičních zvyků a dárků a nechybí ani informace o silvestrovských oslavách v Německu. Zatím je aplikace pro Androidy a iOS dostupná v němčině, angličtině, holandštině, francouzštině a italštině.

Ve 32 německých městech na vás čeká přes 50 vánočních trhů. Aplikaci, která nabízí přímý přístup na webové stránky měst s vánočními trhy získáte v obchodě DZT na stránkách německého úřadu pro cestovní ruch, kde najdete také vánoční film v několika jazycích.

"Naše stránky navštěvuje čím dál více lidí přes mobilní zařízení, v současnosti je jejich podíl 9,7 %. Celkem 76 % z nich si prohlíží obsah našich stránek ve 29 jazycích přes zařízení firmy Apple a zhruba 20 % přes Androidy. Chtěli bychom upravit obsah našich stránek právě s ohledem na tento typ zákazníků a máme v plánu nastavit stránky tak, aby se daly na mobilních zařízeních některé informace zpětně vyvolat i bez připojení k internetu," popisuje plány DZT Petra Hedorferová, předsedkyně výboru DZT.

Deutsche Bahn zase informuje své pasažéry o tom, jak se na německé vánoční trhy nejlépe dostat vlakem. S jízdenkou Europe Special můžete za 39 euro využít přímé ICE spoje, které jezdí několikrát denně z řady evropských metropolí, například z Paříže, Amesterodamu nebo Bruselu.

"Jsme rádi, že můžeme prostřednictvím této aplikace spolu s DZT představit světu tak atraktivní téma, jako jsou německé vánoční trhy. Tak mohou turisté kromě důležitých informací přímo o trzích rovnou zjistit, jak se na trhy nejlépe dostat s DB," popisuje výhody spolupráce Birgit Bohleová, předsedkyně rady Deutsche Bahn.

Související články

Komentáře

Přidat komentář