PLAVEBNÍ SPOLEČNOSTI SE POUŠTĚJÍ DO RENOVACÍ

Tomas Haupt - Nov 19, 2012
0

Tvrdá práce plavebních společností vyvrátila mýtus o tom, že všechny plavby jsou stejné. Tento typ dovolené patříval seniorům, kteří trávili volný čas u prostřených stolů. Plavební společnosti se ale snaží oslovit nejrůznější zákazníky a nabízejí proto unikátní zážitky všem.

Nové plavby nabízejí jedinečné zážitky cestujícím, kteří dokáží ocenit výjimečnou nabídku. Starší lodě zase nabízejí osvědčenou zábavu, když čekají v přístavu renovaci a na údržbu, která se nedá provádět za provozu.

Nedávno proběhla renovace lodi Grandeur of the Seas of Royal Caribbean za 48 milionů dolarů. Kajuty dostaly nový nábytek, polstrování a ploché obrazovky. První renovací prošla loď z roku 1991 o objemu 73817 tun už v roce 2007. Letos šlo ale o technická vylepšení, moderní restaurace jako na nových lodích a LED obrazovky u bazénu.

Hlavním účelem renovací je dodat starším a menším lodím prvky, které jsou na nových velkých plavidlech a dát jim tak větší šanci mezi konkurencí.

Podle Lisy Bauerová, zástupkyně ředitele společnosti Royal Caribbean for Global Sales and Marketing, se každý pasažér na Grandeur of the Seas cítí jako na zbrusu nové lodi.

Koncept renovací možná není nový, ale novinkou je větší měřítko. Server Gadling informoval o dvanáctidenní renovaci lodě Norwegian Sun společnosti Norwegian Cruise Line a lodě Freedom of the Seas společnosti Royal Caribbean.

Společnost Carnival Cruise Lines zase oznámila projekt na renovaci, který by měl trvat asi 50 dní za 155 milionů dolarů. Pod nálepkou Funship 2.0 se tak revitalizující renovace dočkají nejoblíbenější lodě. Plán za 550 milionů dolarů počítá s renomovanými restauracemi jako je Guy's Burger Joint navržený Guyem Fierim ze společnosti Food Network, komediálním klubem Pnchliners & Brunch pod taktovkou komika George Lopeze a nejrůznějšími hrami, aktivitami a skvělou hudbou. Zapojí se kapacity jako EA Sports, Hasbro a DJ Erie, hvězda miamského basketbalu.

Loď Carnival Destiny z roku 1995 získá díky úpravám zcela novou tvář, takže příští duben už vypluje jako Carnival Sunshine. Nově bude mít bar, nové restaurace a zábavní středisko. To vše a ještě další novinky jsou součástí celého programu na zlepšení, Fun Ship 2.0.

Související články

Komentáře

Přidat komentář