NEJLEPŠÍ LYŽOVÁNÍ V AMERICE

Vanderlei J. Pollack - Mar 1, 2012
0

Lyžování mají rádi lidé po celém světě. Vynikající střediska pro lyžování všeho druhu jsou ve Spojených státech.

Dovolená na horách je jeden z nejlepších způsobů, jak strávit čas s rodinou a přáteli. Sníh je zárukou zábavy pro lidi každého věku, a právě proto je lyžování čím dál oblíbenější. Většina lyžařských středisek navíc nabízí i jiné rekreační aktivity pro ty, kteří nemají lyžování zrovna v lásce.

Amerika nabízí jedny z nejlepších lyžařských středisek. Jestli máte rádi sníh a dobrou zábavu, dovolenou si tu užijete, ať už milujete luxus, nebo nechcete zbytečně utrácet.

Středisko Snowmass v Aspenu v Coloradu je ideální místo na luxusní dovolenou na horách. Do tohoto skvělého střediska se nejvíce jezdí během letní a zimní sezóny. Jestli rádi nakupujete a máte rádi kvalitní ubytování, profesionální přístup zdejší obsluhy vás jistě osloví.

Svahy pro lyžování a snowboarding pokrývají celkem 3000 akrů a nechybí ani U-rampa a zábradlí pro jibbing. Průvodce vám taky zdarma ukáže nejlepší místa na lyžování a snowboarding. Nebo můžete využít příznivý terén a udělat si túru na sněžnicích.

Dalším výborným místem pro dovolenou na lyžích je středisko Park City. Nachází se v srdci Utahu a nabízí hodiny lyžování a jízdy na snowboardu pro skupiny, děti, ale i pro jednotlivce. Nechybí tady ani dráha pro závody NASTAR. Jestli vás láká snowtubing, jízda na skútrech, na saních, s psím spřežením, létání v balónu, muškaření a túry se sněžnicemi, Park City je přesně pro vás. Nespěchejte a užijte si jízdu na horské dráze a výhled na majestátní krajinu, kterou vám nabízí.

V Coloradu je i další americké luxusní středisko, Breckenridge Ski Resort. Nabízí svahy, dráhy a rekreační středisko lyžařům a snowboardistům všech úrovní. A pokud jste úplní začátečníci, ve středisku si můžete domluvit lekce.

Můžete se tady projet se psím spřežením, na saních, zabruslit si nebo si projít místní doly. Vaše zážitky budou doprovázet vzpomínky na luxusní ubytování, skvělé jídlo a vynikající nakupování. A pokud budete chtít relaxovat, můžete využít příjemné salóny a lázně.

Související články

Komentáře

Přidat komentář