SPLŇTE SI SVŮJ SEN NA LODI DISNEY DREAM

Wayne M. Gore - Feb 7, 2011
0

Jméno Disney si každý spojí s fantastickým světem zábavy. Pro spoustu lidí je návštěva Disneylandu stále nezapomenutelný zážitek. Teď se objevila zbrusu nová atrakce, loď Disney Dream.

 

V lednu 2011 představila společnost Disney světu svůj nejnovější výtvor - výletní loď Disney Dream. Toto velkolepé plavidlo přináší do světa fantazie úplně novou dimenzi. Každý si může na palubě splnit svůj sen.

Základem je pochopitelně známý Disneyho kouzelný svět. Divadlo Walta Disneyho s neuvěřitelnou kapacitou 1340 míst nabízí večerní představení. Atrakcí číslo jedna, která rozhodně vede u dětí, je již známý tobogán AquaDuck, který je veden kolem horní paluby.

Pro dospělé má Disney Dream jedinečný kulinářský zážitek. Restaurace Remy působí snad trochu extravagantně, ale okusit zdejší francouzské speciality se rozhodně vyplatí. I levnější kajuty bez oken nabízejí něco navíc. V každé je obrazovka stylizovaná jako okno, která promítá skutečný výhled z lodi v daný okamžik. A aby to bylo ještě o něco zajímavější, tu a tam se na obrazovce objeví i některá z Disneyho postaviček.

District je část lodi navržená zvlášť pro dospělé. Součástí je moderní bar Skyline, který rozhodně udělá na návštěvníky dojem. "Okna" neustále přepínají mezi krásnými výhledy na města jako Paříž, Rio de Janeiro a New York. Rodiče mohou odpočívat a v klidu popíjet, protože jejich ratolesti se mohou vydovádět v zábavním středisku pro děti od tří do deseti let, Ocean Club and Lab. Mohou se převlékat do kostýmů, vyzkoušet si nejrůznější zábavné experimenty, hrát hry nebo křepčit na interaktivním tanečním parketu. Pro náctileté, kteří chtějí zůstat "cool", je zde klub Vibe, který nabízí moderní hry, filmové novinky a osvěžující ovocné koktejly. Loď Disney Dream je zdrojem skvělé zábavy, ale rozhodně to není jen další zábavní park. Přináší spoustu nových zážitků, a právě to láká návštěvníky.

Související články

Komentáře

Přidat komentář