PROJÍŽĎKY RIKŠOU PO CENTRAL PARKU NABÍZEJÍ ZAJÍMAVOU ALTERNATIVU

Dan Rang - Jun 13, 2011
0

S blížícím se létem láká rozkvetlý Central Park v New Yorku tisíce návštěvníků. Lidé, kteří chtějí nahlédnout do jeho skrytých tajemství, často volí prohlídky s průvodcem. Mnozí si vychutnají exkurzi pěšky či na kolech. Velmi populární jsou ale i projížďky v rikše.

Central Park je newyorský poklad. Brzy ráno vybízí k procházkám a joggingu, v teplém počasí láká milovníky pikniků a turisté se sem sjíždějí během celého roku. V parku je toho k vidění opravdu hodně, navíc se zde během celého roku koná řada významných hudebních a divadelních akcí.

Návštěvníci se shodují, že Central Park si člověk nesmí nechat ujít. Central Park Tours nabízí celou řadu možností, jak se dozvědět více o jeho historii. Zájemci mohou park prozkoumat na kole či pěšky. Velmi zajímavou alternativu nabízí projížďky rikšou. Zejména pro návštěvníky, kteří nemohou či nechtějí absolvovat prohlídku po svých.

Projížďky Central Park Pedicab Tours - Best Way to See Central Park mají na starost dobře vyškolení průvodci. Komentáře jsou k dispozici v několika jazycích včetně angličtiny, francouzštiny, španělštiny a němčiny. Návštěvníci si tak mohou pohodlně prohlédnout a vyfotografovat nejzajímavější památky parku. Vedle krásného historického kolotoče, rybníku, kde se natáčel Stewart Little, také Bethesda Terrace nebo Strawberry Fields, které nesou jméno slavné písničky od Beatles. Na Johna Lennona, který žil v nedalekém domě Dakota, upomíná mozaika se slovem Imagine.

Projížďka rikšou po Central Parku je ideální pro dva dospělé s dítětem. Hodinová jízda zahrnuje asi 1/3 parku a přijde za 75 dolarů. Návštěvníci, kteří rádi obětují více času a peněz, si užijí dvouhodinovou jízdu za 185 dolarů, která zahrnuje celý park.

Velkou předností projížděk NYC Pedicab Tours je jejich flexibilita. Konečná je Columbus Circle, ale pokud to zákazníkům nevyhovuje, mohou požádat o zastavení jinde.

Související články

Komentáře

Přidat komentář